Strona główna / Mikroblog / Van Gogh: The Immersive Experience
Okiem eksperta

Van Gogh: The Immersive Experience

„Van Gogh: The Immersive Experience” to spełnienie obietnicy nazwy. To prawdziwe doświadczenie.

Zastosowanie wielu projektorów, doskonała muzyka i cyfrowa obróbka tworzą imersyjne wizualizacje. Przenoszą nas one w przestrzeń, gdzie stajemy się częścią dzieł mistrza.

Połączenie projekcji, muzyki i cytatów z listów Van Gogha może wydawać się prostym zadaniem, ale wykonano je tak perfekcyjnie, że zachwyca. To jakby całe lata twórczości malarza czekały na tę nowatorską technologię.

To miejsce skrywa w sobie potencjał, który współczesna technologia w pełni wydobywa. Jeśli tylko nadarzy się okazja, nie przegapcie szansy odwiedzenia tej wystawy. To niezapomniane przeżycie dla miłośników sztuki i technologii.

Obrazek przedstawia zestawienie kilku zdjęć prezentujących wystawę artystyczną poświęconą Vincentowi van Gogh. Zdjęcia ukazują wielkie ekrany projekcyjne, na których wyświetlane są ikoniczne prace tego artysty.

Na lewym górnym zdjęciu widzimy trzy wielkie ekrany, na których wyświetlane są różne wersje autoportretu Vincenta van Gogha w charakterystycznym niebieskim kapeluszu.

Na górnym środkowym zdjęciu ukazane jest zbliżenie na jeden z autoportretów artysty.

Górne prawe zdjęcie przedstawia czarno-białą grafikę przedstawiającą pejzaż miejski z budynkami i łodzią na rzece.

Środkowe lewe zdjęcie pokazuje ekrany z różnymi autoportretami van Gogha ukazującymi artystę w różnych ekspresjach.

Na środkowym zdjęciu z prawej strony widzimy słynne "Gwiaździstą noc" – pejzaż z kręcącymi się gwiazdami i cyprysem na pierwszym planie.

Na dolnym lewym zdjęciu są ponownie różne autoportrety artysty, tym razem w ciemniejszych tonacjach.

Dolne środkowe zdjęcie to kolejny autoportret van Gogha na dużym ekranie.

Na dolnym prawym zdjęciu ukazany jest inny obraz van Gogha przedstawiający wnętrze pokoju z otwartym oknem i czerwonymi cegłami na podłodze.

Na niektórych zdjęciach można dostrzec sylwetki ludzi, co daje nam poczucie skali i wielkości tych projekcji. Całość prezentuje się jako nowoczesna i interaktywna forma prezentacji dzieł sztuki.

UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX