Strona główna / Wiedza / Stworzyliśmy prawdopodobnie najlepsze stoisko targowe. Ponownie.
Blog

Stworzyliśmy prawdopodobnie najlepsze stoisko targowe. Ponownie.

 • Blog
 • 21 kwietnia 2024
Stworzyliśmy prawdopodobnie najlepsze stoisko targowe. Ponownie.

Walka o Klienta, walka o lepsze rezultaty, walka pozycję rynkową.  Biznes to pole wielu zmagań i rywalizacji. Codziennie uczestniczymy w tej walce, by dowozić wartość dla biznesu. Nawiązując do metaforycznej biznesowej walki, zaprojektowaliśmy nasze stoisko wokół motywu boksu.

 

Tworząc stoisko Webmetric na targi eEhandlu ponownie odrzuciliśmy biznesowe klisze (zobacz jak to wyglądało rok temu). Postawiliśmy na pierwszym miejscu ludzi zamiast sprzedaży. Budowaliśmy relacje. Sprzedaż przychodzi wówczas sama. 

Centralnym motywem stoiska został ring. Przestrzeń zmagań, zacięta walka, ale z zasadami. Nie bijemy poniżej pasa ani na ringu, ani w biznesie. Jesteśmy fair – przede wszystkim dla Klientów, oferując krótkie umowy, elastyczne rozliczenie godzinowe i osobowe podejście. Ale też dla konkurentów, rywalizujemy, ale w dobrym tonie.

Ring wykonaliśmy według własnego projektu. Naszkicowaliśmy i ustaliliśmy jego konstrukcję. Wyspawaliśmy szkielet konstrukcji, zamówiliśmy brandowane liny i płyty pokryte sportowymi plakatami. Ubraliśmy sportowe stroje, bokserskie bluzy, rekawice – dla części zespołu to nic nowego, trenują boks amatorsko, dla części klimatyczny rekwizyt.

Główną atrakcją był „bokser” – maszyna mierząca siłę uderzenia. Precyzyjne uderzenie w wynik 777 nagradzane było niespodzianką. Udało się ją osiągnąć dwukrotnie. Za to rekord siły uderzenia padł niemal na samym początku i przez wiele godzin nie został pobity – 859. Sporo osób chciało pokonać mistrza przy dopingu licznej widowni.

Pomiędzy duchem sportowej rywalizacji pojawiały się rozmowy o walce biznesowej. O trudach współczesnych realiów rynkowych i miejscu agencji UX/SEO w tych wyzwaniach.

Jedna z dwóch osób, która uderzyła z siłą 777

Niezmiennie sprawdziło się założenie, które przyświecało edycji:

Zrobiliśmy na stoisku to, na czym znamy się najlepiej. Zbudowaliśmy pozytywne doświadczenia sprzyjające biznesowi. To samo robimy codziennie w biznesach naszych klientów.

Komentarze
Dodaj komentarz

  Darmowy raport z badań UX

  Artykuły powiązane

  Co sądzisz o artykule?
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.