Strona główna / SEM / Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Rozwój internetu na przestrzeni ostatnich lat spowodował przeniesienie się wielu modeli biznesowych do świata online oraz silną intensyfikację działań i ekspansję firm, które w internecie działają już od lat.

Niezależnie, czy prowadzisz mały biznes skierowany do lokalnej społeczności, czy odpowiadasz za dynamiczny rozwój sklepu internetowego lub strony korporacyjnej, wiesz, że jednym z głównych czynników sukcesu jest dobra widoczność.

 

Bezpłatna wycena

  Większa konwersja? Umów się na konsultację
  Pozycjonowanie stron
  Zaufali nam
  • Neonail
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
  • Gaspol
  • Sygnity
  • UPS
  • VoIP Studio
  • Astra Coffee & More
  • Komputronik Biznes
  • BAUER

  Pozycjonowanie strony w Google

  Niezbędnym elementem strategii rozwoju obecności w internecie jest pozycjonowanie stron firmy, czyli wszystkie działania mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji strony lub sklepu w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej (np. Google, Bing czy Yahoo) na wybrane słowa kluczowe. Słowa kluczowe to pojedyncze słowa, krótkie lub dłuższe wyrażenia, które w dużym stopniu definiują to, czym firma się zajmuje. Przykładowo producent okien dachowych będzie dążył do tego, aby wyprzedzić konkurencję na takie zapytania, jak “okna dachowe”, “okna balkonowe” czy “okno dachowe uchylne”. Im wyższe miejsce w wyszukiwarce tym lepiej – na pierwszej stronie kończy swoje wyszukiwanie 92% użytkowników.

  Skontaktuj się
  Co zyskasz?
  Pozycjonowanie stron

  Co zyskasz?

  • Zwiększ ruch na Twojej stronie - skuteczne pozycjonowanie stron wpływa na ich lepszą widoczność. Wyższe pozycje strony w wyszukiwarce ułatwiają znalezienie jej przez użytkowników, co przekłada się bezpośrednio na większy ruch oraz wzrost liczby zapytań.
  • Wyprzedź konkurencję oraz pozyskaj nowych klientów - przemyślana i dobrze zaplanowana strategia pozycjonowania strony sprawi, że pozostawisz swoją konkurencję w tyle. Dzięki temu potencjalni klienci będą odwiedzać Twoją stronę częściej niż strony Twoich konkurentów.
  • Współpracuj na partnerskich zasadach - cenimy przejrzyste zasady współpracy. Stosujemy sprawdzony model współpracy oparty na roboczogodzinach. Wspólnie ustalamy strategię działań, której kierunek wyznaczają Twoje aktualne cele. Zapewniamy dostęp do specjalistów z dziedziny SEO, Marketingu oraz UX.
  Zwiększamy widoczność organiczną
  SEO

  Zwiększamy widoczność organiczną

  Dbaj o widoczność Twoich produktów lub usług w Internecie. Pozycjonowanie stron www to jeden z kluczowych elementów działań, które mają na celu poprawę widoczności strony w internecie. Warto również pamiętać o kompleksowej strategii marketingowej, uwzględniającej płatną promocję strony za pomocą Kampanii Google Ads, Facebook Ads czy Bing Ads, Audycie i Badaniach UX oraz odpowiedniej konfiguracji Analityki Internetowej i Optymalizacji Konwersji. Działania te zachęcą użytkowników do podjęcia określonych aktywności na stronie, na których najbardziej nam zależy (np. wypełnienie formularza kontaktowego czy zakup).

   Większa konwersja? Umów się na konsultację