Strona główna / Mikroblog / Trzecia edycja txb.digital
Okiem eksperta

Trzecia edycja txb.digital

txb.digital to niezwykle oczekiwana konferencja UX w Poznaniu, która odbędzie się już w listopadzie. To doskonała okazja dla profesjonalistów z branży UX oraz wszystkich zainteresowanych tematem, by poznać najnowsze trendy i najlepsze praktyki w projektowaniu użytkownika.

W trakcie dwóch dni konferencji uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w fascynujących prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, w tym takie znakomite osobistości jak Krzysztof Miotk, Alicja Migda, Piotr Zrolka, Tomasz Zmuda, i wielu innych.

Co więcej, konferencja txb.digital nie kończy się tylko na profesjonalnych prelekcjach. Po dniach pełnych wiedzy czeka na uczestników również after party, gdzie będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty i podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu UX i uczestnictwa w inspirujących dyskusjach. Skorzystaj z kodu rabatowego WOJCIECH15 i otrzymaj 15% zniżki na uczestnictwo w txb.digital. To wydarzenie, które z pewnością dostarczy Ci wielu cennych informacji i doświadczeń.

To jest mem, który wykorzystuje popularny format "Inhale" z białym ptakiem (często nazywanym seagull lub mewą) w celu przedstawienia ekscytacji lub intensywnego uczucia. W dolnej części obrazu widzimy napis "TXB.DIGITAL JUŻ W LISTOPADZIE. NAJLEPSZA KONFERENCJA UX!!!", co sugeruje, że ktoś jest bardzo podekscytowany zbliżającą się konferencją UX organizowaną przez TXB.Digital w listopadzie.

UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX