Strona główna / Mikroblog / Konferencja w Gdyni
Okiem eksperta

Konferencja w Gdyni

24.10 zapraszam Was na niezwykłe spotkanie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, zorganizowane przez StrefaStartupGdynia. Będę miał przyjemność podzielić się nową odsłoną biologicznych i psychologicznych mechanizmów zwiększania konwersji.

Podczas tego wystąpienia spojrzymy na procesy konwersji z zupełnie nowej perspektywy, opartej na biologicznych i psychologicznych aspektach ludzkiego zachowania. Odkryjemy, jak nasza biologia i psychologia wpływają na to, jak reagujemy na treści marketingowe i jak podejmujemy decyzje zakupowe. To fascynująca podróż w głąb naszego umysłu i organizmu, która może pomóc w tworzeniu bardziej skutecznych strategii marketingowych.

A to tylko początek! Już 16.11 spotkamy się na txb.digital, gdzie zagłębimy się w „Japoński Design”. Poznamy tajniki tego unikalnego podejścia do projektowania, które od lat fascynuje świat. Dowiemy się, jakie elementy japońskiego designu mogą wprowadzić świeżość i innowację do naszych projektów.

Tak więc, przygotujcie się na dwie niezwykłe okazje do nauki i inspiracji. 24.10 w Gdyni odkryjemy konwersje w zupełnie nowym świetle, a 16.11 na txb.digital weźmiemy udział w fascynującej podróży przez świat Japońskiego Designu. Nie możecie tego przegapić

Na zdjęciu jest Wojciech Popiela. Obok jego zdjęcia umieszczono informacje o wydarzeniu: 'UX speak in', data '24-25.10.2023 (wtorek, środa)', miejsce 'PFNT Gdynia, budynek II'. Temat prezentacji to: 'Biologiczne i psychologiczne mechanizmy zwiększania konwersji'.

UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX