Strona główna / Mikroblog / Ekipa tegorocznego txb.digital
Okiem eksperta

Ekipa tegorocznego txb.digital

Tegoroczna edycja txb.digital obiecuje być prawdziwą ucztą dla umysłów zainteresowanych światem designu, marketingu, i technologii. Ta konferencja to okazja, by zbliżyć się do niezwykłych myślicieli i ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oto niektórzy z prelegentów, którzy pojawią się na scenie:

⚔ Marta Mielcarek ✨ zabierze nas w fascynującą podróż po „Screen Anatomy w Figmie”. To okazja do zrozumienia tajemnic projektowania interfejsu i procesu tworzenia stron internetowych.

⚔ Wojciech Popiela, który wprowadzi nas w świat „Gry Cieni – Japoński Design”. Odkryjemy fascynujące aspekty japońskiego designu i jego wpływ na nasze życie cyfrowe.

⚔ Marcin P. Stopa i Gabi Lupa będą prowadzili nas przez tajniki „NeuroMarketingu” i wskażą, co nasza uwaga, ciekawość i decyzje zakupowe zdradzają o naszych neuronach.

⚔ Piotr Zrolka, CPACC, pokaże nam „Wdrażanie dostępności cyfrowej – praktyczne kroki dla małych i dużych firm”. Temat aktualny i niezwykle ważny w kontekście dostępności w sieci.

⚔ Krzysztof Miotk zadaje pytanie: „Czy badać w firmie każdy powinien?” i omawia struktury zespołów oraz demokratyzację badań UX.

⚔ Alicja Migda rozważy „Mrówczy krąg śmierci idealnego produktu” i podzieli się, jak przestać wierzyć w jednorożce i zejść na ziemię w projektowaniu.

⚔ Tomasz Zmuda zastanowi się nad „Efektywnymi i efektownymi case study” i pokaże, dlaczego jako projektanci powinniśmy o tym pamiętać.

Dodatkowo, czekają nas dwa tajemnicze tematy oraz warsztaty. Wszystko to odbędzie się 16-17 listopada w Poznaniu!

Nie przegap okazji, by wziąć udział w tej niezwykłej konferencji i czerpać inspirację od świetnych prelegentów. Warto być częścią txb.digital!

Marta Mielcarek: 'UX Design, Screen Anatomy w Figmie, UI Team Leader w Intent' Piotr Zrolka: 'Wdrażanie dostępności cyfrowej, Praktyczne kroki dla małych i dużych firm, UX Strategist & Accessibility Expert'. Tomasz Zmuda: 'Efektywne i efektowne case study, Innovation & business developer, Product manager with UX skills'. Krzysztof Miotk: 'Czy badać w firmie każdy powinien? - O strukturach zespołów i demokratyzacji badań UX, UX Researcher, CEO Quale'. Wojciech Popiela: 'Gra cieni - japoński design, Ekspert UX/CRO & CEO w Webmetric'. Alicja Migda: 'Senior product designer w People More','Mrówczy krąg śmierci idealnego produktu czyli jak przestać wierzyć w jednorożce i zejść na ziemię'. Gabi Lupa i Marcin P. Stopa: 'Od NeuroMarketingu do Neuromindsetu, Head of Neuromarketing Dział w NeuroInsight Lab, Head of NeuroResearch w NeuroInsight Lab'.

UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX