Strona główna / Mikroblog / Wyróżnienie na uczelni
Okiem eksperta

Wyróżnienie na uczelni

Misja edukacyjna Webmetric i współpraca z Collegium Da Vinci przynoszą owocne rezultaty. Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego, Rektor uczelni, dr hab. Marek Zielinski, wyróżnił Webmetric za wkład w rozwój uczelni. To ogromne wyróżnienie dla firmy.

Webmetric, wraz z co-founderem Michałem Więcławem, brał aktywny udział w tworzeniu nowego kierunku studiów oraz programu mentoringowego. Dodatkowo, firma udzielała cennych konsultacji przy budowie strategii uczelni i poświęciła ponad 220 godzin pracy dydaktycznej.

To wyjątkowy moment, który pokazuje, że połączenie biznesu i nauki może przynosić niesamowite efekty. Współpraca Webmetric z Collegium Da Vinci to doskonały przykład synergii między światem akademickim a biznesem. Nowy rok otwiera przed nimi jeszcze więcej możliwości i szans na dalszy rozwój. To inspirujący przykład dla innych firm i uczelni, jak mogą wspólnie przyczyniać się do rozwoju edukacji i biznesu.

Na obrazku widzimy dwóch mężczyzn na scenie. Jeden z nich jest ubrany w tradycyjny strój, który składa się z białego futra, czerwonej czapki i czerwonej sukni. Jego plecy są zwrócone do kamery, ale odwraca się w stronę drugiego mężczyzny. Drugi mężczyzna ma na sobie ciemny garnitur, białą koszulę i nosi okulary. Wygląda na to, że obaj prowadzą ze sobą jakąś rozmowę, ponieważ drugi mężczyzna się uśmiecha i patrzy na pierwszego. Tło jest ciemne z delikatnymi niebieskimi światłami i wzorami. Atmosfera zdjęcia jest uroczysta i teatralna.

UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX