Strona główna / Zespół od trudnych wyzwań biznesowych!
Zespół

Zespół od trudnych wyzwań biznesowych!

Zespół od trudnych wyzwań biznesowych!

O WEBMETRIC
Webmetric to zespół doświadczonych Specjalistów z zakresu UX/UI Design, Marketingu oraz Consultingu. Działamy w modelu opartym na roboczogodzinach – jasnym, klarownym, dopasowanym. Cenimy partnerską współpracę. Oferujemy wzajemnie uzupełniające się usługi, dzięki którym zwiększysz swoje dochody i oszczędzisz swój czas.

NASZE KLIENCI MÓWIĄ O NAS

 

MISJA
Z entuzjazmem podchodzimy do rozwoju produktów cyfrowych, łącząc usługi i kompetencje specjalistów z wielu dziedzin. Współpracujemy na partnerskich zasadach. Zwiększamy przychody, kreując liderów.

WARTOŚCI
Pracujemy zgodnie z naszymi wartościami.

 • Satysfakcja Klienta
  Najważniejsza wartość w Webmetric definiująca udaną współpracę z Klientem. Budujemy partnerskie relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu i skupione na budowaniu wartości dla Klienta.
 • Entuzjazm
  Pracujemy z entuzjazmem. Lubimy to, co robimy. Dzięki temu angażujemy się w realizowane projekty, szukamy niestandardowych rozwiązań. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy (i po pracy:).
 • Talent
  Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, których talenty pozwalają na rozwój w różnych dziedzinach – UX/UI, pozycjonowania, marketingu. Nasze kompetencje pomagają rozwijać naszych Klientów oraz Partnerów.
 • Ludzie
  Uważamy, że największą siłę stanowią ludzie – nasi Specjaliści, ale również Klienci, Partnerzy. To dzięki partnerskim relacjom możemy kreować Liderów. Wspieramy się, uważnie słuchamy i wspólnie działamy.
 • Uczciwość
  Działamy transparentnie. Działamy uczciwie. Współpracujemy na jasnych, klarownych zasadach w modelu rozliczeń opartym na roboczogodzinach. To elastyczny system rozliczeń, który doceniają nasi Klienci.
DOSKONAŁA
84 opinii na
Rekrutacja IMD
Rekrutacja IMD
2024-04-26
Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc i sprawne rozwiązanie problemów. Serdecznie pozdrawiamy Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren
Mateusz Trawiński
Mateusz Trawiński
2024-04-16
Fachowcy od SEO i UX. Uczciwe rozliczenie i podejście
Wiktoria Rodzewicz
Wiktoria Rodzewicz
2024-04-04
Dziękuję Webmetric, a w szczególności Wojciechowi, za nieocenione wsparcie i profesjonalizm. Prawdziwi fachowcy w tej branży, niesamowicie obeznani w temacie dostępności. Polecam współpracę, naprawdę warto! :)
Malgorzata GRALA
Malgorzata GRALA
2024-03-29
Kto przechodził w firmie proces rebrandingu, ten wie, jaki jest długi i złożony. Jednym z kluczowych elementów tego procesu jest stworzenie nowej strony internetowej, która będzie odzwierciedlać nową tożsamość marki oraz zapewni użytkownikom wyjątkowe doświadczenie. W tym właśnie miejscu wielkie podziękowania dla Wojtka i całego zespołu.Dzięki ich wsparciu udało nam się stworzyć witrynę, która nie tylko odzwierciedla naszą tożsamość, ale także zapewnia doskonałe doświadczenie użytkownika. Jeśli szukacie partnera do realizacji swoich projektów internetowych, zdecydowanie polecamy Webmetric!
Eslam Farouk
Eslam Farouk
2024-03-08
The best
Marta
Marta
2024-03-07
Każdemu z całego serca polecam tą firmę! Wspaniali, pomocni ludzie a w dodatku posiadają ogromną wiedzę oraz na pierwszym miejscu profesjonalizm! Pan Hugon zajmował się moja stroną i zrobił to lepiej niż zakładałem!
Jarosław Psikuta
Jarosław Psikuta
2024-02-13
Fantastyczna firma. Personel charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i szybką obsługą klienta. Polecam serdecznie!
Piotr Maciński
Piotr Maciński
2024-01-09
Fachowcy w swojej dziedzinie. Podejmują się trudnych tematów.

  Większa konwersja? Umów się na konsultację