Strona główna / SEM / Tworzenie contentu

Tworzenie contentu

Content Marketing, czyli tzw. marketing treści, to strategia marketingowa polegająca na tworzeniu wartościowych i użytecznych treści (contentu) dla użytkownika. Głównym celem tej strategii jest zainteresowanie treścią precyzyjnie określonych użytkowników, którzy są potencjalnymi klientami firmy.

Dzięki budowaniu długotrwałych relacji na bazie content marketingu, zwiększa się szansa na wykonanie określonego, pożądanego działania np. zakup produktu czy usługi. Dodatkowo, wartościowe, dobrze zoptymalizowane treści są istotnym czynnikiem wpływającym na ranking strony w wynikach wyszukiwania Google.

“Content is King”, to fakt znany od dawna. Spraw, aby Twoja strona wyróżniała się ciekawą i wartościową treścią na tle stron Twojej konkurencji.

Znasz te problemy?

 • Nie masz czasu na tworzenie tekstów? Chciałbyś rozwinąć firmowego bloga, ale temat tworzenia treści wciąż schodzi na dalszy plan?
 • Chcesz być wiarygodnym liderem w branży? Wiesz, jak ważne jest budowanie świadomości marki oraz jej pozytywny wizerunek wśród Twoich potencjalnych klientów?
 • Zależy Ci na zwiększeniu ruchu na Twojej stronie? Chcesz, aby przyciągała nowych klientów wartościowymi i atrakcyjnymi treściami?

Jak pomoże Ci usługa tworzenia treści?

 • Powierz stworzenie treści na Twoją stronę profesjonalistom – Doświadczony Content Specjalista zapozna się z Twoją branżą, przygotuje treści o wysokiej wartości merytorycznej, unikatowe i cenione przez użytkowników. Twoja strona wzbogaci się o wartościowy content, a Ty będziesz miał czas na inne projekty.
 • Buduj świadomość marki oraz jej pozytywny wizerunek – Wartościowy Content, który dostarcza wiedzę lub rozrywkę, wskazuje jak rozwiązać problemy, a dodatkowo przygotowany jest w atrakcyjnej formie, będzie pozytywnie oddziaływał na użytkowników, którzy wejdą z nim w interakcję. Stań się wiarygodnym liderem w swojej branży, zyskaj zaufanie, stwórz relacje z potencjalnymi klientami, buduj wizerunek swojej marki na bazie na wiedzy i doświadczenia.
 • Zwiększ ruch na Twojej stronie – Użyteczne treści są magnesem dla użytkowników. Dodatkowo, zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania (SEO) content marketing zwiększa widoczność Twojej strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. To oznacza, że potencjalni klienci szybciej trafią na Twoją stronę, szukając informacji o tematyce, która ich interesuje.

Kierujemy się zasadami partnerskiej współpracy:

 • Rozpoczynamy od inauguracyjnego spotkania, podczas którego dokładnie analizujemy bieżącą sytuację Twojej firmy. Szczegółowo omawiamy Twoje oczekiwania, wyzwania, z jakimi się zmagasz, oraz Twoje cele. Cenimy sobie Twoje spostrzeżenia dotyczące potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.
 • Kolejnym etapem jest zaproponowanie planu współpracy z naszym doświadczonym Content Marketing Specjalistą. Przedstawimy harmonogram zadań zgodnie z ustalonymi wspólnie priorytetami.
 • Specjalista zapoznaje się z Twoją branżą, bezpośrednią konkurencją oraz udostępnionymi przez Ciebie materiałami. Tworzy treści zgodnie z wytycznymi (cele tworzenia contentu, grupa docelowa, wytyczne SEO, Tone of Voice marki).
 • Otrzymujesz stworzone treści do wglądu. To etap, na którym warto zgłosić sugestie zmian. Specjalista nanosi korektę i udostępnia treści w ostatecznej formie.
 • Specjalista pracuje zgodnie z przyjętym na początku harmonogramem działań. Tworzy treści według ustalonych priorytetów.
 • Pracujemy w przejrzystym modelu, opartym na roboczogodzinach. Dzięki temu pozostajemy elastyczni, a Ty masz pełną kontrolę nad inwestycją w rozwój Twojej strony internetowej.

  Większa konwersja? Umów się na konsultację