Strona główna / Interim e-Commerce Manager

Interim e-Commerce Manager

Interim e-Commerce Manager to usługa interim management dedykowana e-Commerce. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują zdalnego wsparcia doświadczonego managera, specjalizującego się w obszarze e-Commerce. Wykwalifikowany interim manager, z wszechstronną wiedzą dotyczącą funkcjonowania sklepów internetowych, potrafi szybko i sprawnie poznać procesy i wdrożyć się w funkcjonowanie sklepu, rozpoznać obszary wymagające poprawy i zaproponować rozwiązania poprawiające wyniki sklepu. Bez konieczności prowadzenia czasochłonnej i często kosztownej rekrutacji managera na etat.

 • Szukasz e-Commerce Managera, który wesprze Cię w zarządzaniu sklepem internetowym, przejmie zarządzanie operacyjne i będzie rozwiązywał bieżące problemy?
 • Potrzebujesz doświadczonej osoby, która będzie realizować cele, zwiększając sprzedaż sklepu, optymalizując procesy i poprawiając konwersję sprzedaży?
 • Poszukujesz e-Commerce Managera, który skoordynuje działania sprzedażowe, obsługę klienta, promocję oraz marketing? Fachowca z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i współpracy z agencjami lub freelancerami?

Co zyskasz?

 • Przekaż zarządzanie sklepem internetowym doświadczonemu managerowi – Interim e-Commerce Manager przeanalizuje wszystkie procesy w Twoim sklepie, uporządkuje je i zajmie się efektywnym zarządzaniem operacyjnym. Będzie na bieżąco rozwiązywał problemy i szukał systemowych rozwiązań. Zaplanuje i wdroży narzędzia, które podniosą efektywność procesów.
 • Dzięki temu Twój sklep pozostaje pod fachową opieką, a Ty możesz planować i realizować kolejne projekty.
 • Zwiększ konwersję i sprzedaż – E Interim Manager zbada najważniejsze statystyki konwersji oraz sprzedaży, przeanalizuje kluczowe wskaźniki (m.in. współczynnik konwersji, średnią wartość koszyka, ścieżkę zakupową klienta, rentowność kanałów pozyskiwania ruchu). Zaplanuje i wdroży zmiany w celu poprawy i optymalizacji wskaźników.
 • Zbuduj efektywny i kompetentny zespół obsługujący Twój sklep – doświadczony, zewnętrzny e-Commerce Manager wesprze proces rekrutacji, stworzy zgrany i skuteczny dział. Zweryfikuje współprace z agencjami, freelancerami i software-house’ami, przejmując i optymalizując kontakt i wdrażając optymalny model współpracy z podwykonawcami.

Kiedy warto skorzystać z usług e-Commerce Interim managers?

 • dostrzegasz lukę w zasobach zespołu Twojego sklepu – brak fachowej wiedzy lub kompetencji niezbędnych do realizacji celów sprzedażowych,
 • musisz szybko zastąpić nieobecnego e-commerce menedżera lub uzupełnić wakat po niespodziewanym odejściu,
 • brakuje Ci czasu na kompleksowe zarządzanie sklepem w każdym z jego obszarów, ze względu na jego prężny rozwój,
 • chcesz zoptymalizować pracę zespołu, uzupełnić brakujące kompetencje oraz mieć kontrolę nad współpracą z zewnętrznymi wykonawcami (freelancerzy, agencje itd.),
 • potrzebujesz wsparcia i fachowej porady doświadczonego e-Commerce Managera.

Współpraca na partnerskich zasadach:

 • Rozpoczynamy od pierwszego spotkania. Analizujemy obecną sytuację Twojej firmy, dokładnie omawiamy Twoje oczekiwania oraz wyzwania, z jakimi się mierzysz. Przedstawiasz nam swoje potrzeby oraz cele.
 • Następnie przygotowujemy propozycję współpracy z naszym doświadczonym Interim e-Commerce Managerem. Rekomendujemy przeprowadzenie audytu procesów w celu oceny obecnego stanu funkcjonowania Twojego sklepu.
 • Na podstawie dogłębnego audytu oraz jasno zdefiniowanych celów, ustalamy strategię i listę działań wraz z określeniem priorytetów. Jeżeli w Twoim zespole dostrzeżemy brak niezbędnych zasobów, wiedzy czy kompetencji, nasz Manager wskaże optymalne i skrojone na miarę rozwiązania.
 • Organizujemy regularne spotkania z Interim e-Commerce Managerem, które zapewniają ciągłość działań oraz kontrolę nad procesem realizacji zadań. Te interakcje dostarczają Ci wartościowej wiedzy na temat postępu w realizacji celów oraz planowanych działań, działania są zawsze konsultowane z Tobą, są zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
 • Nasz model współpracy, oparty na roboczogodzinach, jest przejrzysty, klarowny i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni – pozwalamy Ci zachować pełną kontrolę nad inwestycją w rozwój Twojego sklepu, zawsze zorientowaną na realizację wspólnie ustalonych celów i zadań projektowych. Ten unikalny model współpracy jest naszą mocną stroną, szczególnie cenioną przez naszych Klientów.

  Większa konwersja? Umów się na konsultację