Strona główna / Interim e-Commerce Manager

Interim e-Commerce Manager

To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują zdalnego wsparcia doświadczonego managera, specjalizującego się w obszarze e-Commerce.

Wykwalifikowany interim manager, z wszechstronną wiedzą dotyczącą e-commerce, potrafi sprawnie poznać procesy i wdrożyć się w funkcjonowanie sklepu, rozpoznać obszary wymagające poprawy i wdrożyć rozwiązania poprawiające wyniki sklepu. Bez konieczności prowadzenia czasochłonnej i kosztownej rekrutacji managera na etat.

Nasz Interim E-Commerce Manager wspiera między innymi Mary Kay Inc. – globalnego lidera branży kosmetyków

  Większa konwersja? Umów się na konsultację
  Agencja UX Webmetric
  Zaufali nam
  • Neonail
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
  • Gaspol
  • Sygnity
  • UPS
  • VoIP Studio
  • Astra Coffee & More
  • Komputronik Biznes
  • BAUER

  Kiedy warto skorzystać z usług e-Commerce Interim managers?

  • dostrzegasz lukę w zasobach zespołu Twojego sklepu – brak fachowej wiedzy lub kompetencji niezbędnych do realizacji celów sprzedażowych,
  • musisz szybko zastąpić nieobecnego e-commerce menedżera lub uzupełnić wakat po niespodziewanym odejściu,
  • brakuje Ci czasu na kompleksowe zarządzanie sklepem w każdym z jego obszarów, ze względu na jego prężny rozwój,
  • chcesz zoptymalizować pracę zespołu, uzupełnić brakujące kompetencje oraz mieć kontrolę nad współpracą z zewnętrznymi wykonawcami (freelancerzy, agencje itd.),
  • potrzebujesz wsparcia i fachowej porady doświadczonego e-Commerce Managera.
  Skontaktuj się
  Przekaż zarządzanie sklepem internetowym doświadczonemu managerowi
  Co zyskasz?

  Przekaż zarządzanie sklepem internetowym doświadczonemu managerowi

  Przekaż zarządzanie sklepem internetowym doświadczonemu managerowi – Interim e-Commerce Manager przeanalizuje wszystkie procesy w Twoim sklepie, uporządkuje je i zajmie się efektywnym zarządzaniem operacyjnym.

  Będzie na bieżąco rozwiązywał problemy i szukał systemowych rozwiązań. Zaplanuje i wdroży narzędzia, które podniosą efektywność procesów. Dzięki temu Twój sklep pozostaje pod fachową opieką, a Ty możesz planować i realizować kolejne projekty.

  Zwiększ konwersję i sprzedaż
  Co zyskasz?

  Zwiększ konwersję i sprzedaż

  E Interim Manager zbada najważniejsze statystyki konwersji oraz sprzedaży, przeanalizuje kluczowe wskaźniki (m.in. współczynnik konwersji, średnią wartość koszyka, ścieżkę zakupową klienta, rentowność kanałów pozyskiwania ruchu). Zaplanuje i wdroży zmiany w celu poprawy i optymalizacji wskaźników.

  Zbuduj efektywny i kompetentny zespół obsługujący Twój sklep
  Co zyskasz?

  Zbuduj efektywny i kompetentny zespół obsługujący Twój sklep

  Doświadczony, zewnętrzny e-Commerce Manager wesprze proces rekrutacji, stworzy zgrany i skuteczny dział. Zweryfikuje współprace z agencjami, freelancerami i software-house’ami, przejmując i optymalizując kontakt i wdrażając optymalny model współpracy z podwykonawcami.

  Współpraca na partnerskich zasadach

  Krok 1

  Rozpoczynamy od pierwszego spotkania. Analizujemy obecną sytuację Twojej firmy, dokładnie omawiamy Twoje oczekiwania oraz wyzwania, z jakimi się mierzysz. Przedstawiasz nam swoje potrzeby oraz cele.

  Krok 2

  Przygotowujemy propozycję współpracy z naszym doświadczonym Interim e-Commerce Managerem. Rekomendujemy przeprowadzenie audytu procesów w celu oceny obecnego stanu funkcjonowania Twojego sklepu.

  Krok 3

  Na podstawie dogłębnego audytu oraz jasno zdefiniowanych celów, ustalamy strategię i listę działań wraz z określeniem priorytetów. Jeżeli w Twoim zespole dostrzeżemy brak niezbędnych zasobów, wiedzy czy kompetencji, nasz Manager wskaże optymalne i skrojone na miarę rozwiązania.

  Krok 4

  Organizujemy regularne spotkania z Interim e-Commerce Managerem, które zapewniają ciągłość działań oraz kontrolę nad procesem realizacji zadań.

  Te interakcje dostarczają Ci wartościowej wiedzy na temat postępu w realizacji celów oraz planowanych działań, działania są zawsze konsultowane z Tobą, są zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

  Krok 5

  Nasz model współpracy, oparty na roboczogodzinach, jest przejrzysty, klarowny i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Jesteśmy elastyczni – pozwalamy Ci zachować pełną kontrolę nad inwestycją w rozwój Twojego sklepu, zawsze zorientowaną na realizację wspólnie ustalonych celów i zadań projektowych. Ten unikalny model współpracy jest naszą mocną stroną, szczególnie cenioną przez naszych Klientów.

   Większa konwersja? Umów się na konsultację