Strona główna / SEM / Bing Ads
Microsoft Advertising

Bing Ads

Bing Ads, czyli system reklamowy od Microsoft, jest bardzo podobny do systemu Google Ads. To świetna wiadomość dla firm, ponieważ mogą rozszerzyć swoje działania promocyjne o kolejną wyszukiwarkę.

Dodatkowo, ze względu na podobieństwo systemów reklamowych, istnieje możliwość importu kampanii z Google Ads do systemu Bing Ads.

 • Chcesz zwiększyć zasięg reklamowy Twoich kampanii? 
 • Zależy Ci na dokładnym targetowaniu Twoich reklam? Chcesz mieć kontrolę nad tym, do kogo docierają Twoje reklamy?

  Większa konwersja? Umów się na konsultację
  Agencja UX Webmetric
  Zaufali nam
  • Neonail
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
  • Gaspol
  • Sygnity
  • UPS
  • VoIP Studio
  • Astra Coffee & More
  • Komputronik Biznes
  • BAUER

  Jeden kanał to za mało, aby osiągnąć pełny potencjał swojej marki. Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi reklamowe na różnych platformach społecznościowych. Dzięki temu możesz dotrzeć do różnych grup odbiorców i zbudować silną obecność online.

  Bezpłatna wycena
  Wyzwania reklamodawców
  Bing Ads

  Wyzwania reklamodawców

  Czy jesteś jednym z 90% reklamodawców Google, który doświadcza takich problemów?

  • Twoje wyniki Google Ads są w porządku, ale chcesz uzyskać więcej konwersji i ROI z wydatków na marketing?
  • Kiedyś byłeś na szczycie swojego rynku reklam PPC, ale konkurencja staje się coraz bardziej agresywna i Twoje wyniki zaczynają spadać? 
  • Chcesz zwiększać skalę i zwiększać liczbę konwersji, ale za każdym razem, gdy próbujesz wydać, Twój zwrot z inwestycji spada, a koszty rosną?
  Systemy reklamowe
  Bing Ads

  Systemy reklamowe

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoja firma nie osiąga zamierzonych celów, mimo że oferujesz produkty czy usługi najwyższej jakości? Odpowiedź może tkwić w braku efektywnej strategii reklamowej.

  Dzisiaj, coraz więcej firm korzysta z różnych systemów reklamowych, takich jak Google Ads, Bing Ads czy Facebook Ads. Reklama w tych systemach oferuje firmom nieocenione możliwości dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, której nie można zignorować.

  Uczciwy model rozliczeń. Wiesz, za co płacisz.
  Bing Ads

  Uczciwy model rozliczeń. Wiesz, za co płacisz.

  Cenimy partnerską współpracę i przejrzyste zasady, dlatego pracujemy w modelu opartym na roboczogodzinach — to elastyczny sposób rozliczeń, który umożliwia Ci zachowanie pełnej kontroli nad inwestycją w reklamę.

  Dedykowany specjalista będzie współpracował bezpośrednio z Tobą. Wspólnie ustalicie priorytety działań reklamowych oraz kolejne etapy rozwoju Twoich kampanii podczas cyklicznych spotkań, a podsumowanie działań i wyników otrzymasz w formie raportu.

  Prowadzenie kampanii Bing - etapy współpracy

  ANALIZA

  Rozpoczynamy naszą współpracę spotkaniem, na którym skrupulatnie omówimy Twoje cele reklamowe oraz oczekiwania. Wspólnie sprecyzujemy grupę docelową i zaplanujemy budżet reklamowy.

  KrokKONFIGURACJA KAMPANII

  Tworzymy kampanię zgodnie z wynikami naszej wspólnej analizy. Dbamy o stały kontakt z Tobą, nasze działania są transparentne.

  OPTYMALIZACJA

  Nasz specjalista monitoruje efekty kampanii, optymalizując je na bieżąco. Przeprowadza analizę danych, wprowadza na bieżąco zmiany, w celu zwiększenia skuteczności kampanii i maksymalizowania zwrotu z inwestycji. Dążymy do minimalizacji kosztów i w celu osiągnięcia maksymalnych wyników.

  RAPORTOWANIE

  Regularnie otrzymujesz raporty, skupiające się na kluczowych wskaźnikach kampanii. Nasze raporty dostarczają Ci szczegółowy obraz postępów i efektywności naszych działań.

  STAŁY KONTAKT

  Niezależnie od etapu, na którym się znajdujemy, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania. Długotrwałe relacje z naszymi klientami są dla nas kluczowe.

   Większa konwersja? Umów się na konsultację