Strona główna / Wiedza / Webmetric zostaje wyróżnione przez The Manifest
Blog

Webmetric zostaje wyróżnione przez The Manifest

  • Blog
  • 18 sierpnia 2023
Webmetric zostaje wyróżnione przez The Manifest

Webmetric zostaje wyróżnione przez The Manifest jako Najczęściej Oceniany Partner ds. Projektowania w Poznaniu na 2023 rok

Założone w 2015 roku, my w Webmetric jesteśmy oddani dostarczaniu solidnych wyników potrzebującym firmom. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie przychodów, zwiększenie zaangażowania klientów czy zwiększenie wskaźników konwersji, wiemy, jak tworzyć projekty, które mogą spełniać różne cele. Dla nas nic nie jest ważniejsze niż sukces naszych klientów. To dzięki nim świętujemy kolejny ekscytujący kamień milowy w naszej podróży.

Podczas dorocznych Nagród Firmy The Manifest, Webmetric zostało oficjalnie uznane za jednego z najczęściej ocenianych i polecanych partnerów! Zgodnie z ich najnowszym raportem, nasz zespół jest jednym z niezawodnych liderów w Poznaniu w dziedzinie rozwiązań projektowych w tym 2023 roku!

Aby przybliżyć tę nagrodę, The Manifest to strona z wykazem firm i zasób B2B do zakupów, który zobowiązuje się do pomocy potencjalnym klientom korporacyjnym w znalezieniu niezawodnych dostawców usług. Każdego roku platforma organizuje wydarzenia branżowe, aby wyróżnić wiodące firmy, które zbudowały wyjątkowe relacje z klientami. Laureaci są wybierani na podstawie ilości jakościowych referencji, które otrzymali w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby przesłać nasze najszczersze podziękowania wszystkim naszym klientom, zwłaszcza tym, którzy poświęcili swój czas, aby dostarczyć nam swoją opinię. Dziękujemy za zaufanie!

Wiemy, że ta nagroda otworzy więcej drzwi dla możliwości. Nasz zespół jest podekscytowany, że podejmuje się wszelkich wyzwań i możliwości, które przed nami leżą. W przyszłości mamy nadzieję, że będziemy nadal rosnąć, się doskonalić i tworzyć wpływowe rozwiązania.

    Darmowy raport z badań UX