Strona główna / Wiedza / Pomówmy o marketingu
Blog

Pomówmy o marketingu

Pomówmy o marketingu

Już 7 września startuje wyjątkowy cykl edukacyjnych webinarów „Pomówmy o marketingu”, organizowany przez DevaGroup. Expert UX Webmetric pojawi się jako jeden z prelegentów.

Webinary od DevaGroup są uznane w branży i cenione za wysoki poziom merytoryczny z praktycznym podejściem. Nasz CEO z przyjemnością podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wskazówkami na efektywne wykorzystanie narzędzi UX, które są kluczem do rozwoju biznesów internetowych.

Cykl składa się z 7 odcinków, podczas których łącznie wystąpi 21 doświadczonych praktyków. Prelegenci poruszą wiele technicznych obszarów, od analityki internetowej, przez link building, aż po sztuczną inteligencję i video marketing. Będzie też mowa o tak istotnych kwestiach biznesowych, jak budowanie zespołu, marki czy negocjacje z klientami.

Dołącz do nas i skorzystaj z wiedzy, która może pomóc zrozumieć mechanizmy działania narzędzi oraz skuteczne sposoby na optymalizację działań w e-commerce i B2B. To doskonała okazja, żeby nauczyć się od najlepszych w branży.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na stronie: https://dva.pl/pomowmy-o-marketingu-4

Webmetric & Deva Group z niecierpliwością czeka na spotkanie z Tobą!

    Darmowy raport z badań UX