Strona główna / Mikroblog / Sprawdzeni Kompani – Tamago Software
Okiem eksperta

Sprawdzeni Kompani – Tamago Software

Przygoda z projektami UX/UI to jak morska wyprawa – potrzebujesz załogi, na której możesz polegać. W przypadku Webmetric, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego polecamy sprawdzoną ekipę Tamago Software 🍳.

Wspólnie odnieśliśmy już wiele sukcesów, działając przy projektach o znaczeniu. Ta współpraca zawsze była doskonała, a efekty, które osiągaliśmy razem, były wyjątkowo dobre!

Jako ekipa Webmetric niezmiennie dążymy do doskonałych rezultatów w projektach UX/UI, a Tamago Software to nasz sprawdzony partner w tej podróży. Razem tworzymy wyjątkowe rozwiązania, dbając o każdy detal.

Gorące pozdrowienia od całej naszej ekipy Webmetric, a szczególnie od:

  • Piotra Frączkowskiego
  • Olgi Wierzchowskiej
  • Agnieszki Kurzątkowskiej

Jeśli potrzebujesz profesjonalistów, którzy wiedzą, jak osiągnąć doskonały rezultat w projektach UX/UI, to zapraszamy do kontaktu z nami i naszymi partnerami – Tamago Software. Razem możemy osiągnąć naprawdę wyjątkowe cele!

Obrazek przedstawia dwie jajka sadzone na białym tle. Nad jajkami widnieje napis w języku polskim 'Tak... Przyrządzamy wspólnie.' Na dole obrazka znajdują się dwa logotypy: 'tamago' i 'webmetric'.
UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX