Strona główna / Wiedza / Biznes / 8 najważniejszych konferencji UX – 2022
BlogBiznes

8 najważniejszych konferencji UX – 2022

8 najważniejszych konferencji UX – 2022

Najbliższa konferencja 2023!

Sprawdz aktualną listę wydarzeń na 2023 rok.

 

Konferencje UX i wydarzenia branżowe to doskonała okazja do poszerzenia swojej dotychczasowej wiedzy oraz poznania interesujących osób. Zawody UX Designera oraz UI Designera zyskują na popularności w niezwykłym tempie. Postanowiliśmy dokonać zestawienia najważniejszych wydarzeń ze świata UX, aby umożliwić Wam dalszy rozwój i udział w ciekawych wydarzeniach.

Konferencje UX — zestawienie

 

 

UX Poland

Konferencja UX Poland to jedno z największych wydarzeń ze świata UX, zrzeszające osoby z branży z całej Polski. Pierwsza edycja konferencji odbyła się 13 lat temu! Tegoroczna edycja odbędzie się w zmienionej formule — zostanie połączona wersja online oraz offline. Sami możecie wybrać, czy chcecie oglądać wystąpienia w domu, czy też spotkać się z prelegentami i uczestnikami na żywo.

Tutaj możecie kupić bilety: uxpoland.com

 

DesignWays Conf 2022

DesignWays Conf to konferencja UX/UI zapoczątkowana przez Krakowską Inicjatywę Designerską (KID) i współtworzona przez jej uczestników. Wydarzenie odbywa się w wersji online oraz offline. Konferencja została stworzona przez projektantów UX, dla projektantów UX! Podczas wydarzenia zarówno zaawansowani, jak i początkujący projektanci otrzymują dużo praktycznej wiedzy.

Tutaj możecie kupić bilety na konferencję: designways.io

 

 

POLISHOPA Design Thinking Conference

Konferencja POLISHOPA Circulation of Inspiration to międzynarodowy event o świadomym projektowaniu. Wydarzenie trwa dwa dni, podczas których odbywają się prelekcje oraz warsztaty z doświadczonymi projektantami UX. Tegoroczna edycja skupia się na gospodarce cyrkularnej i świadomym wykorzystywaniu zasobów. Na scenie POLISHOPY wystąpią polscy i zagraniczni eksperci, dostarczając solidną dawkę wiedzy na temat design thinking, service design, user experience.

Tutaj możecie kupić bilety: polishopa.pl

 

ace! Conf

Konferencja ACE! to największa konferencja, która przyciąga ludzi z całego regionu Europy Środkowej. Wydarzenie łączy dwie ścieżki: Agile Software Development oraz Product Design & Management. ACE! Conf to okazja do nauki z ekspertami podczas bezpłatnych warsztatów dla uczestników oraz nawiązania nowych znajomości.

Więcej o konferencji: aceconf.com

 

soap! conference

Konferencja soap! to wydarzenie skoncentrowane na tworzeniu treści. Podczas konferencji omawiane są tematy takie jak; grafiki, filmy, podręczniki czy interfejsy użytkownika, różne fazy cyklu życia treści, w tym ich tworzenie, zarządzanie, transformację i lokalizację, a także różne role zaangażowane w proces: autorzy, architekci informacji, projekt managerowie, graficy i inni.

Więcej o konferencji: soapconf.com

 

ProductCamp

ProductCamp to wciągające dwudniowe wydarzenie dla Product Managerów, Designerów, Badaczy, Growth Hackerów i wszystkich profesjonalistów, którzy odkrywają, projektują, zarządzają i rozwijają produkty cyfrowe. Podczas konferencji wygłaszanych jest ponad 50 wystąpień, podczas których uczestnicy dzielą się własnymi spostrzeżeniami, historiami i doświadczeniem na temat projektów.

Więcej o konferencji: productcamp.pl

 

TXB Digital Conf 2022

Konferencja TXB organizowana przy współpracy z Collegium Da Vinci przez praktyków, dla praktyków. To połączenie trzech obszarów tematycznych: Technologii, User Experience i Biznesu. Wydarzenie skierowane jest do Product Ownerów, Project Managerów, UX Designerów/Product Designerów i wszystkich osób, które zajmują się rozwojem produktów cyfrowych.TXB to okazja do wspólnego networkingu i wymiany doświadczeń.

Więcej o konferencji: txb.digital

 

Największa, polska konferencja poświęcona mobilnym technologiom. Zadaniem zaplanowanych prelekcji jest przekazanie praktycznej wiedzy z branży mobile oraz tej związanej z nowymi technologiami, trendami w marketingu, zarządzaniu projektami czy też wpływem technologii na społeczeństwo. Wydarzenie odbywa się w Warszawie.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w sześciu wyselekcjonowanych ścieżkach tematycznych, które mają obfitować w merytorykę, inspirację i trendy!

Więcej o konferencji: https://2022.mobiletrends.pl/

 

Konferencje UX — podsumowanie

Jeśli mieliście problem w wyborze wydarzeń UX, na które warto się wybrać, to powyższe zestawienie będzie odpowiednią wskazówką i szybciej podejmiecie decyzję.

Tagi
Komentarze
Dodaj komentarz
Spis treści

  Darmowy raport z badań UX

  Artykuły powiązane

  Co sądzisz o artykule?
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.