Strona główna / Mikroblog / ChatGPT i opisy alternatywne do zdjęć
Okiem eksperta

ChatGPT i opisy alternatywne do zdjęć

Tu już naprawdę bardzo ładnie ChatGPT zrobił ALT z obrazka z inauguracji roku akademickiego w Collegium Da Vinci

Inauguracja roku akademickiego to wyjątkowy moment w życiu każdej uczelni. To czas, kiedy społeczność akademicka zbiera się, aby oficjalnie rozpocząć kolejny rok nauki i badań. Jednym z takich ważnych wydarzeń było uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego w Collegium Da Vinci.

Collegium Da Vinci to uczelnia wyższa, która cieszy się renomą i uznaniem wśród studentów oraz środowiska akademickiego. Inauguracja roku akademickiego to nie tylko formalność, ale także okazja do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i zarysowania celów na przyszłość.

Podczas inauguracji roku akademickiego w Collegium Da Vinci zwykle odbywają się różnego rodzaju uroczystości i wykłady inauguracyjne, które inspirują studentów do nowych osiągnięć i wyzwań. To także czas, kiedy nowi studenci witani są serdecznie na uczelni i wprowadzani w życie akademickie.

Dwóch mężczyzn na scenie: jeden w tradycyjnym stroju z czerwoną czapką i futrzanym płaszczem, drugi w okularach i ciemnej marynarce; prowadzą rozmowę,
UX w praktyce

Twitter dla UX-a, analityka, PM-a? Właśnie tak! Szybkie, ale merytoryczne wpisy o polskim i zagranicznym tworzeniu produktów cyfrowych.

Chcesz coś opublikować? Napisz: hello@webmetric.com

    Darmowy raport z badań UX